تبلیغات
ّ دانلود آهنگ تیتراژ سریال ها و فیلم ها و ... - دانلود تیتراژ سریال قصه های جزیره.
دانلود آهنگ تیتراژ سریال ها و فیلم ها و ...
وبلاگ نوستالژیک برای پیرها و جوانان


در این مطلب از وبلاگ پیرها و جوانان (bornOLD) تیتراژ و آهنگ سریال "قصه های جزیره" را برایتان قرار دادیم. این آهنگ را میتوانید به همراه تصویری از پوستر سریال آن و همینطور چند عکس از سریال را به صورت رایگان و در یک فایل زیپ دانلود کنید. البته در ادامه مطلب ...
توضیحات فیلم :
قصه‌های جزیره با نام اصلی جاده‌ای به آونلی (به انگلیسی : Road to Avonlea ) محصول سال ۱۹۸۹ یک سریال پربیننده و مشهور به شمار می‌رود. این مجموعه چندین سال بر روی کانال‌های کانادا و ۱۶۰ کشور پخش می‌شده و پر طرفدارترین مجموعه در کانادا به شمار می‌رفته. کارگردان قصه‌های جزیره «کوین سالیوان» پس از ساخت «آنه از گرینگیبلز» که در ایران با نام رویای سبز پخش شد تصمیم به ساخت مجموعه‌ای دیگر می‌گیرد و با الهام از داستان‌های «لوسی ماد مونتگمری» نویسنده و کارگردان چنین داستان‌ها و مجموعه‌های جذابی این مجموعه را کارگردانی می‌کند.
قصه‌های جزیره در سال ۱۹۸۹ یعنی درست بعد از آنی از گرین گیبل ساخته شد این داستان به زندگی «خانواده کینگ» در اوائل قرن بیستم می‌پردازد و داستان بر روی دختری بنام سارا استنلی (سارا پلی) که به این شهر نقل مکان کرده و در کنار آنها زندگی می‌کند می‌چرخد و با مشکلاتی همچون رفتارهای ارباب منشی و مغرورانه فلسیتی کینگ (جما زامپروگنا) و رفتار موزیانه فلیکس (زاخاری بنت) روبرو می‌شود. سارا در خانه خاله بزرگش هتی کینگ (جکی باروس) بزرگ می‌شود و برای تحصیل به دانشگاه رفته و برای ازدواج دوباره به آوونلی دهکده‌ای که در آن بزرگ شده باز می‌گردد.سارا در دوران طفولیت، مادرش را از دست میدهد و پدرش به سبب مشغله‌های کاری نمیتواند آن طور که کودکی در آن سنین نیاز به محبت دارد، از او رسید‌گی کند. پس سارا زند‌گی مرفه‌اش را ترک میگوید و نزد خاله اش خانم هتی کینگ، که در جزیره ای کوچک به نام پرنس ادوارد واقع در بخش آون کی (به مرکزیت تورنتو) در کانادا، میرود.
لطیفترین احساسات او نطفه‌شان در آن محیط بسته میشود. در خانواده‌ی کینگ خاله ها، دایی‌ها، زن دایی‌ها و حتی فرزندانشان که مانند خواهران و برادران سارا هستند، روابط عاطفی قطع ‌شده‌ی او را ترمیم میکنند. ساکنان آن جزیره نیز بخشی از وجود سارا را شکل میدهند. وقتی سارا کاملا با زند‌گی در آنجا اخت میشود، پدرش که کمی کارهای خود را سر و سامان داده است، تصمیم میگیرد سارا را نزد خود ببرد، ولی متوجه نیست که سارا را دچار چه تعارضی میسازد. او ناگزیر است بین پدر و خانواده و دوستان‌اش در جزیره یکی را انتخاب کند. نخستین مخالف عمه هتی ا‌ست که در پرورش و خشک و تر کردن سارا بیشترین نقش را داشته است. او نگران است که پدر سارا، همان طور که به خاطر خواسته‌های خود، سارا را به آنها سپرده، باز برای خواهش دل خود، میخواهد سارا را پیش خود ببرد و عملا از آنان جدا کند و چه بسا که پشیمان نیز شود، اما گذشت زمان بسیاری از چیزها را اثبات خواهد کرد...
حکایت ساخته شدن دو سریال آن شرلی و قصه های جزیره (با نام اصلی: راهی به آونلی Road To Avonlea)، دست کمی از تقدیر چاپ داستانهای لوسی مونتگمری Lucy Maud Montgomery (نویسنده و خالق شخصیتهای این سریال) ندارد. کوین سالیوان، کارگردان و تهیه کنندة مشهور کانادایی (مؤسس شرکت Sullivan Entertainments ) ابتدا در سال 1985 مینی سریال آن شرلی را بر اساس داستانهای مونتگمری و شخصیتهای مخلوق او میسازد. بعد آن قدر شیفتة کاراکترهای این سریال میشود که در سال 1989 تصمیم میگیرد از این داستانهای دلربا، پروژة تلویزیونی بزرگتری تولید کند. ساخت این سریال، تا سال 1996 ادامه داشت و 91 قسمت آن در 7 فصل (هر فصل 13 قسمت) ارائه شد. در سال 1998 یک فیلم اختصاصی با نام کریسمس مبارک خانم کینگ (Happy Christmas Miss King) نیز بر اساس این سریال ساخته شد.
بازیگران نوجوان زیادی در طول این سریال بزرگ شدند و این پروژه معروفشان کرد. سارا پولی در نقش سارا آن قدر درخشید که بعدها در فیلم هایی چون The Sweet Hereafter و No Such Thing بازی کرد. ستاره هایی مثل مایکل یورک، فی داناوی، کریستوفر ریوز، پیتر کایوت و... به عنوان بازیگر مهمان در اپیزودهایی از سریال حضور دارند. این سریال موفق در 140 کشور مختلف پخش شده و بیش از پنجاه جایزة بین المللی گرفته است. نامزد هشت جایزة امی و برندة دو امی (Emmy Awards معادل اسکار برای کارهای تلویزیونی) و چهار گمینی (Gemini Awards جایزة کانادایی) شده است.
سریال قصه های جزیره براساس فضا و داستانهای چهار کتاب مونتگمری به نامهای :
The Story Girl(1911), Chronicles of Avonlea(1912), The Golden Road(1913), Further Chronicles of Avonlea(1920)
ساخته و پرداخته شده . داستانها در هر اپیزود، کاملا بازنویسی شده اند، اما بعضی از کاراکترها و حوادث بر اساس کتابها است. این را هم شاید بدانید که کاراکتر دختر نوجوان داستانهای مونتگمری که در طول ماجرا بالغ میشود (مثل آن شرلی و سارا)، خود او است. در واقع داستانهای مونتگمری پر از نشانه های زندگی شخصی خودش است. آنی و سارا مثل خود مونتگمری هر دو از بچگی به اقوام و آشنایان نزدیک سپرده میشوند و روحیه ای استقلال طلب دارند.
دهکدة رؤیایی آونلی با مردم دوست داشتنی اش در واقع همان کاوندیش ذهنی مونتگمری (محل زندگی کودکی او در کنار پدربزرگ و مادربزرگش) است. نشانه های پراکندة زیادی از زندگی شخصی مونتگمری و حوادثی که تجربه کرده را میتوان در داستان های مختلف اش جستجو کرد. به عنوان مثال، کاراکتر کاریکاتور گونة هتی کینگ همان شخصیت معلم سختگیر و بی رحم داستانهای دیگر او است که مونتگمری در زندگی شخصی هم از آن ها بیزار بوده و بی رحم ترین نمونة آن، خانم برانل در داستان Emily of New moon است. یا مثلا علاقة ناخودآگاه مونتگمری به دوران تحصیلش درکالج هالیفکـس، به شکلهای مختلف در داستانهای او دیده میشود. این تعلق خاطر به دوران تحصیل، در قصه های جزیره با علاقة ناگهانی فلیسیتی به تحصیل در کالج پزشکی هالیفکـس، مشخص میشود و در اپیزود آخر، سارا برای تحصیل در کالج، راهی پاریس میشود.
خانه لوسی مود مونتگمری در کاوندیش که منبع الهام او برای خلق شخصیتهای داستانهایش بود، حالا به یک مکان توریستی تبدیل شده است.
شخصیتهای ملموس قصه های جزیره برای هر نوع جامعه و با هر آداب و رسومی آشنا هستند و این ویژگی است که آن را از سایر سریالهای مشابه جدا میکند. بسیاری از ماجراها و دردسرهای این دهکدة کوچک، به خاطر حرفهای خاله زنکی و زیرآب زنی های حرفه ای اهالی بومی اش است. کاراکتر خوش قلب پگ بوون (سوزان کاکـس) به دلیل همین حرفهای بی اساس به جادوگر آونلی شهرت یافته، غافل از این که او داروساز است و بین تمام جماعت جزیره، فقط آلک کینگ این را میفهمد.
داستان های هر قسمت، مجموعه ای است از اتفاقهای بیش از حد معمولی و روزمرة مردم آونلی، که ممکن است در هرجای دیگری اتفاق بیفتد، اما کاراکترهای قرص و محکم داستان مونتگمری (به خاطر آشنایی اش با عادت ها و روحیات این قشر) و پرداختن به کوچکترین جزئیات رفتاری مردم جزیره، همراه با ساخت و پرداخت دقیق سریال، باعث شده تا مسائل ظاهرا ساده ای مثل مشکل هجی کردن فلیکـس در کلاس ادبیات هتی کینگ یا دندان درد راشل لیندی (پاتریشا همیلتون) هم خانة بد اخلاق ماریلا، برایمان ابدی و تراژیک شوند و دنبال کردن قصه های همچنان جذاب باشد.
نویسنده : لوسی ماد مونتگمری.

کارگردان : کوین سالیوان.

بازیگران :   سارا پلی ، جما زامپروگنا ، مایکل ماونن ، زاخاری بنت ، جکی باروس.

سایر عوامل :  ...

دانلود آهنگ :


  دانلود رایگان آهنگ با لینک (picofile) 

  دانلود رایگان آهنگ با لینک کمک (facenama)  

  دانلود رایگان از لینک و سرور سوم (oldmusic) 

  دانلود رایگان از لینک و سرور چهارم (persiangig) 

  دانلود رایگان آهنگ mp3 از اُلد میوزیک 1 

  دانلود رایگان آهنگ mp3 از اُلد میوزیک 2

  دانلود رایگان آهنگ mp3 از اُلد میوزیک 2 

  دانلود رایگان آهنگ mp3 از اُلد میوزیک 2 

  دانلود رایگان آهنگ mp3 از اُلد میوزیک 2 

  دانلود رایگان آهنگ mp3 از اُلد میوزیک 2 

  حجم فایل : 5953  کیلوبایت

  فرمت آهنگ :  ام پی تری (mp3)

  زمان آهنگ : 379  ثانیه

  آهنگساز :  ....

منبع تهیه این مطلب : سایت www.bornold.ir


محبوب کن - فیس نما ارسال به دنبالر دات کام


نوع مطلب : قبل از 1990، آهنگ تیتراژ سریال خارجی، 
برچسب ها : دانلود آهنگ تیتراژ سریال قصه های جزیره، متن آهنگی که حین سریال پخش میشد، تیتراژ ابتدا و انتهای فیلم، آهنگی که موقع نوشتن اسامی پخش میشد، موسیقی خالی و بدون کلام، آهنگ نوستالژیک و خاطره انگیز، آهنگ بی کلام برای آرامش،
لینک های مرتبط :شنبه 23 اسفند 1393 :: نویسنده : پرهام وخشور
دوشنبه 29 آبان 1396 08:48 ق.ظ
Wollte Euch einfach mal in diesem Gaestebuch einen Gruss hinterlassen. :)
یکشنبه 28 آبان 1396 10:28 ب.ظ
Many of these shows are based in bigger cities like New York or Los Angeles, so you arrive at travel for free if you achieve in to the finals.

" It was President Theodore Roosevelt who had given it the category of White House in 1901. Painting is definitely an authentic gift due to the endurance and utility.
شنبه 27 آبان 1396 02:50 ق.ظ
magnificent publish, very informative. I'm wondering why the opposite specialists of this sector do not realize this.
You must proceed your writing. I am confident, you have a great readers' base
already!
جمعه 26 آبان 1396 08:30 ق.ظ
I like this web site very much for it has many wonderful information.
پنجشنبه 25 آبان 1396 07:31 ق.ظ
Ignatius Piazza, the Millionaire Patriot, wants you to
see one of the most awe inspiring reality show series
ever, called Front Sight Challenge. "Because you are here looking over this online games report now only at that particular point in time; everything you have is "The first movers advantage" by yourself to consider a hold of now. With the amount of el cheapo acoustic guitars being produced nowadays you'll probably need somebody you trust that will help you choose a guitar.
پنجشنبه 25 آبان 1396 07:31 ق.ظ
Ignatius Piazza, the Millionaire Patriot, wants you to
see one of the most awe inspiring reality show series
ever, called Front Sight Challenge. "Because you are here looking over this online games report now only at that particular point in time; everything you have is "The first movers advantage" by yourself to consider a hold of now. With the amount of el cheapo acoustic guitars being produced nowadays you'll probably need somebody you trust that will help you choose a guitar.
دوشنبه 22 آبان 1396 06:26 ب.ظ
As a result of their hard work, Positive View's events have received
coverage from several global television networks and also have also been streamed for online viewing.
It took about a couple of months to find out the text and the raucous, discordant (to
my ears) "melody. The first lesson you ought to learn together with your online course is how to read chord charts.
شنبه 20 آبان 1396 08:54 ق.ظ
En el caso de los minicréditos rápidos la devolución será total del capital más los intereses generados hasta el momento.


creditos rapidos y seguros
https://goo.gl/NIGFvv
دوشنبه 15 آبان 1396 06:16 ب.ظ
Hey just wanted to give you a quick heads up.
The words in your article seem to be running off the screen in Firefox.
I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I'd post to let you
know. The layout look great though! Hope you get the issue fixed soon. Many thanks
شنبه 6 آبان 1396 03:51 ق.ظ
It's amazing to go to see this web page and reading the views of all colleagues about this piece
of writing, while I am also keen of getting familiarity.
سه شنبه 2 آبان 1396 03:57 ق.ظ
It probably have been better news if, the truth is, the rise in card acquisitions had nothing to perform with
Costco at all.
دوشنبه 17 مهر 1396 12:38 ب.ظ
Hi this is kinda of off topic but I was wondering if blogs
use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.
I'm starting a blog soon but have no coding know-how so I wanted to get advice from someone with experience.
Any help would be greatly appreciated!
یکشنبه 16 مهر 1396 04:07 ق.ظ
Hi! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay.
I'm absolutely enjoying your blog and look forward to
new posts.
شنبه 15 مهر 1396 10:02 ب.ظ
Hey there would you mind sharing which blog platform you're working with?
I'm looking to start my own blog in the near
future but I'm having a hard time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and
Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for something completely unique.
P.S Sorry for being off-topic but I had to ask!
شنبه 15 مهر 1396 06:43 ب.ظ
Please let me know if you're looking for a article writer for your site.
You have some really great posts and I think I would be a good asset.
If you ever want to take some of the load off, I'd love to write some material for your blog in exchange for a link back
to mine. Please send me an email if interested.
Many thanks!
چهارشنبه 12 مهر 1396 10:09 ب.ظ
Dear prof,
The period of years between 2000 -2009 is called the noughties or the 2000s or the '00s.

The last is 1900? or 2000?)
I was wondering the period of years between 2010-2019 / 2020-2029!!!
What should one call them? I did not find it on the Internet and there is a little confusion.
Thank you kindly. Andrea
جمعه 7 مهر 1396 08:26 ب.ظ
It has never been easier to prefer between the interpretation services,
as all customer opinions and testimonials are gathered in anyone see fitted you to pick the best.
Escape awful quality and as a culminate wretched experience
beside consulting any transmission website reviews.
Entirely written testimonials will influence you by the dispose of of
selecting the entire and purely change waiting that will-power fit
your needs.
چهارشنبه 5 مهر 1396 08:30 ب.ظ
Businesses are erasing the boundaries between nations and as a fruit, communication play the chief role
in expanding your reach as entrepreneur. Communication, in this fact,
is the ability to mutate between any language yoke there is and the
transfiguration services increase has made it calm easier.
You righteous be enduring to change steady the flock you trusteeship your transference offers objective help, which can be verified through checking the reviews
of the fastidious one.
چهارشنبه 5 مهر 1396 06:30 ب.ظ
No entanto isso não tem nada a ver com a alopecia comum.
دوشنبه 3 مهر 1396 12:49 ق.ظ
It has in no way been easier to judge between the rewriting services, as all character opinions and
testimonials are gathered in anyone see as a service to you to pick the best.

Bolt awful supremacy and as a conclude miserable endure
by consulting any paraphrase website reviews. Entirely written testimonials wish influence you by the activity of
selecting the united and purely transfiguration waiting that settle upon angry
your needs.
یکشنبه 2 مهر 1396 06:36 ب.ظ
Businesses are erasing the boundaries between nations and as a outcome, communication play the chief portion in expanding your reach as entrepreneur.
Communication, in this fact, is the knack to mutate between any intercourse
yoke there is and the rewrite services boom has made it
calm easier. You legitimate be suffering with to persuade steady the retinue
you trust your decipherment offers fair accommodation, which can be verified beside checking the reviews of
the special one.
سه شنبه 28 شهریور 1396 10:53 ق.ظ
Great info. Lucky me I ran across your blog by chance (stumbleupon).
I've bookmarked it for later!
یکشنبه 26 شهریور 1396 07:13 ب.ظ
I'm pretty pleased to find this page. I want to to thank you for your time just for this
wonderful read!! I definitely savored every bit of it and I have you saved to fav
to look at new information in your website.
یکشنبه 26 شهریور 1396 05:38 ق.ظ
For most up-to-date news you have to visit world-wide-web and on internet I found this web
page as a finest site for most up-to-date updates.
یکشنبه 26 شهریور 1396 03:20 ق.ظ
Thanks for the marvelous posting! I truly enjoyed reading it,
you could be a great author. I will be sure to bookmark your blog and will
come back very soon. I want to encourage continue your great job, have a nice morning!
یکشنبه 26 شهریور 1396 03:19 ق.ظ
Hey very nice blog!
شنبه 25 شهریور 1396 11:01 ب.ظ
Hi just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of
the images aren't loading properly. I'm not sure why but I think its a linking
issue. I've tried it in two different web browsers and both show the same results.
شنبه 25 شهریور 1396 05:54 ق.ظ
each time i used to read smaller content that also clear their motive, and that
is also happening with this piece of writing which I am reading here.
پنجشنبه 23 شهریور 1396 06:06 ب.ظ
It has conditions been easier to judge between the transportation services,
as all customer opinions and testimonials are gathered in identical place fitted
you to pick the best. Bolt bad calibre and as a end result wretched
endure alongside consulting any rewording website reviews.
Entirely written testimonials wish example you by the dispose of of selecting the united and purely change checking that will angry your needs.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 11:55 ق.ظ
It's really a cool and useful piece of information. I am glad that you
just shared this useful info with us. Please keep us
informed like this. Thank you for sharing.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : پرهام وخشور
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
سن واقعیتان چند است ؟

فروشگاه عموبقال
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

صفحه ما در فیس نما :

صفحه ما در فیس نما